Rudens sapnas

Spustelėkite paveikslą norėdami padidinti

Svetainė virš sofosRudens sapnas interjere
Kaip atrodo kambaryjeSvetainė virš sofosPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Apie kūrinį

Darbo aprašymas

1,20 m x 0,80m . " Rudens sapnas" - PARDUOTAS

Detalės

Originalas: vienetinis kūrinys

Pristatymas: derinamas individualiai

Rekomendacija: svetainė, miegamasis, darbo erdvė arba galerijos tipo siena

Interjero peržiūra

Kaip paveikslas atrodo erdvėje

Paveikslo dydis rodomas orientacinėmis proporcijomis pagal įvestus matmenis.

Svetainė virš sofosRudens sapnas interjere
Svetainė virš sofosPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Svetainė, molio sienaRudens sapnas interjere
Svetainė, molio sienaPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Galerijos sienaRudens sapnas interjere
Galerijos sienaPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Valgomasis su komodaRudens sapnas interjere
Valgomasis su komodaPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Galerijos įėjimasRudens sapnas interjere
Galerijos įėjimasPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Darbo erdvėRudens sapnas interjere
Darbo erdvėPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Darbo studija, žalia sienaRudens sapnas interjere
Darbo studija, žalia sienaPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Miegamasis su lino tekstilėmisRudens sapnas interjere
Miegamasis su lino tekstilėmisPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Tuščia sienaRudens sapnas interjere
Tuščia sienaPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Šviesi siena su komodaRudens sapnas interjere
Šviesi siena su komodaPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
MiegamasisRudens sapnas interjere
MiegamasisPaveikslas 120 × 80 cm, mastelis orientacinis
Panašūs darbai

Dar keli kūriniai

Visi darbai →
Vakaro ramuma

Vakaro ramuma

Parduodamas

80 × 120 cm, Tapyba ant drobės

Teirautis kainos